sprawdzony mechanik

Samochodowy filtr oleju.

Zadania i funkcje

Filtr oleju jest elementem układu smarowania.

Olej silnikowy, aby mógł spełnić swoje zadania w silniku, musi być filtrowany ze względu na występujące w nim podczas pracy zanieczyszczenia.

Zanieczyszczenia organiczne: pozostałości po niespalonym paliwie, produkty utleniania, termiczny rozkład i spalanie samego oleju. Zanieczyszczenia nieorganiczne: pył w powietrzu i cząstki metali.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Filtr_oleju

Koszty naprawy samochodu w warsztacie

sprawdzony mechanik Prowadzenie warsztatu samochodowego jest bardzo dochodowym zajęciem, jednak trzeba pamiętać, że każdy warsztat samochodowy musi być prowadzony w bardzo profesjonalny sposób, żeby mógł liczyć na posiadanie stałego grona klientów. Trzeba bowiem przyznać, że wprawdzie każdej osobie czasami psuje się samochód, ale nikt nie chce korzystać z oferty niesprawdzonych warsztatów samochodowych. Każdemu zależy także na tym, aby czas naprawy samochodu w warsztacie nie był długi.

Poza tym koszty takiej naprawy powinny być jak najbardziej przystępne, chociaż zbyt niskie opłaty za naprawę samochodu powinny stawać się powodem do niepokoju, że sama naprawa nie zostanie przeprowadzona w fachowy sposób.

O pojazdach silnikowych.

Definicja z Wikipedii
Pojazd silnikowy ? napędzany mechanicznie pojazd, który porusza się dzięki własnemu napędowi. Dyrektywa 2007/46/WE z dnia 5 września 2007 r.
definiuje pojazd silnikowy jako napędzany mechanicznie pojazd, który porusza się dzięki własnemu napędowi, mający co najmniej cztery koła, kompletny, skompletowany lub niekompletny, osiągający maksymalną prędkość przekraczającą 25 km/h. Według polskiego kodeksu drogowego to pojazd wyposażony w silnik, z wyjątkiem motorowerów i pojazdów szynowych.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Pojazd_silnikowy.

Widok do druku:

sprawdzony mechanik