Urządzenia rekreacyjne - Wikipedia

gry edukacyjne chodnikowe
Urządzenia rekreacyjne ? środki techniczne służące rekreacji - wypoczynkowi czynnemu, rozrywce ruchowej. Zwłaszcza w warunkach miejskich. Charakterystyka podpowiadają rodzaj rozrywki (jest wiele rozrywek ruchowych nie wymagających jakiegokolwiek sprzętu, ale potrzebna jest inicjatywa i wyobraźnia) dostarczają "silnych wrażeń" prowokują do współzawodnictwa pobudzają ciekawość, zainteresowanie i w pewien sposób ucząŹródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Urządzenia_rekreacyjne

Huśtawka - Wikipedia

Huśtawka to urządzenie rekreacyjne z ruchomym elementem, poruszającym się wahadłowo, na którym znajduje się miejsce do siedzenia dla jednej lub kilku osób. Urządzenie jest wprawiane w ruch przez użytkownika, który w odpowiednim rytmie zmienia swoje położenie lub odpycha się od nieruchomych elementów.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Huśtawka

Dlaczego warto bawić się z dzieckiem na powietrzu?

gry edukacyjne chodnikowe Jak wiadomo, w ostatnich latach wielu rodziców ma coraz większy problem z oderwaniem swoich dzieci od komputera.
Jeszcze kilka lat temu byłoby to nie do pomyślenia, ale obecnie nawet dzieci, które nie potrafią jeszcze czytać, sprawnie posługują się komputerami, telefonami czy tabletami.

To sprawia, że dzieci są coraz bardziej zamknięte na świat zewnętrzny.

Aby pokazać dziecku, że można także ciekawie spędzać czas na powietrzu warto zaplanować jakieś zabawy na powietrzu.

Dzięki takiej rekreacji, jak gry chodnikowe, dziecko na pewno nabierze zapału do wychodzenia na dwór. Bardzo dobrą propozycją są tutaj na pewno takie, gry jak zabawa w klasy i tak dalej.

W dzisiejszych czasach istnieje również wiele innych gier edukacyjnych, które umożliwiają także zabawę na dworze..

Dodane: 30-01-2017 08:34

Tagi: gry podwórkowe chodnikowe edukacyjne zabawa rekreacja

Widok do druku:

gry edukacyjne chodnikowe